Nowa KIA Proceed – Umów się na jazdę próbną

 
Zapisz się na darmową jazdę próbną.

(Wymagane) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji na jazdę próbną.

Klauzula informacyjna dla formularza kontaktowego na stronie www

Pokaż treść klauzuli

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOP MOTORS SP. Z O.O. z siedzibą 16-070 Choroszcz, Porosły-Kolonia 1F.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w TOP MOTORS możliwy jest pod adresem email: iod@top-motors.com.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu / umówienia wizyty w Salonie / odbycia jazdy próbnej wybranym modelem samochodu / marketingu bezpośredniego w oparciu o Pani/Pana zgodę zgodnie z art. 6 I a) RODO oraz, w dopuszczalnym zakresie bez zgody, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora Danych zgodnie z art. 6 I f) RODO; z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 5. Przechowujemy Twoje dane osobowe jedynie tak długo jak jest to niezbędne dla wyżej wymienionych celów. Oznacza to że :
  1. Dla celów realizacji jazdy testowej oraz egzekucji bądź obrony przed roszczeniami cywilno-prawnymi wynikającymi z umownego lub ustawowego obowiązku nałożonego na Państwa -do końca roku po zakończeniu okresu przedawnienia odpowiednich wzajemnych roszczeń;
  2. Dla celów marketingu bezpośredniego do momentu zakończenia naszych relacji biznesowych; oraz w zakresie oraz tak długo jak przechowywanie danych jest wymagane przez prawo.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, a tym samym brakiem możliwości zrealizowania jazdy próbnej.

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ…

Niektóre samochody wywołują prawdziwe emocje i żywsze bicie serca. Dzięki wyjątkowej stylistyce i sportowemu duchowi przyciągają pełne zainteresowania spojrzenia. Do jazdy zachęcają nieprzeciętnymi osiągami, przestronnością i funkcjonalnością. Taka właśnie jest nowa Kia ProCeed, dostępna w wersji GT oraz GT Line.

…PRZEKONAJ SIĘ SAM

Innowacyjne nadwozie nowej Kia ProCeed to efekt połączenia eleganckiej linii coupé z praktycznością kombi. Opływowa, dopracowana sylwetka wyróżnia się silnie opadającą linią dachu oraz wydatnymi przetłoczeniami bocznymi. Wraz z 18-calowymi obręczami kół ze stopu lekkiego demonstruje sportowy charakter modelu ProCeed.

 

GODNY PODZIWU

Nowoczesne nadwozie Kia ProCeed pozostawia niezapomniane wrażenie. To zasługa dynamicznego tyłu z charakterystycznymi lampami LED oraz dwóch końcówek układu wydechowego.

 

PEWNY SIEBIE

Oryginalność i niezwykłość nowej Kia ProCeed przejawia się w każdym detalu. Elektryzujące, czerwone linie sportowych nakładek na progi i aerodynamicznego zderzaka przedniego komponują się idealnie z akcentami grilla chłodnicy wersji GT. Lampy przednie i światła do jazdy dziennej LED w kształcie kostek lodu budzą zainteresowanie. Podobnie jak oryginalne obręcze kół ze stopu lekkiego.