Nowa KIA SORENTO – Umów się na jazdę próbną

Zapisz się na darmową jazdę próbną.

(Wymagane) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji na jazdę próbną.

Klauzula informacyjna dla formularza kontaktowego na stronie www

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOP MOTORS SP. Z O.O. z siedzibą 16-070 Choroszcz, Porosły-Kolonia 1F.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w TOP MOTORS możliwy jest pod adresem email: iod@top-motors.com.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu / umówienia wizyty w Salonie / odbycia jazdy próbnej wybranym modelem samochodu / marketingu bezpośredniego w oparciu o Pani/Pana zgodę zgodnie z art. 6 I a) RODO oraz, w dopuszczalnym zakresie bez zgody, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora Danych zgodnie z art. 6 I f) RODO; z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 5. Przechowujemy Twoje dane osobowe jedynie tak długo jak jest to niezbędne dla wyżej wymienionych celów. Oznacza to że :
  1. Dla celów realizacji jazdy testowej oraz egzekucji bądź obrony przed roszczeniami cywilno-prawnymi wynikającymi z umownego lub ustawowego obowiązku nałożonego na Państwa -do końca roku po zakończeniu okresu przedawnienia odpowiednich wzajemnych roszczeń;
  2. Dla celów marketingu bezpośredniego do momentu zakończenia naszych relacji biznesowych; oraz w zakresie oraz tak długo jak przechowywanie danych jest wymagane przez prawo.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, a tym samym brakiem możliwości zrealizowania jazdy próbnej.

 

 

kia-for-you

Wyprzedaż rocznika 2018

Zyskujesz 9000PLN

Nowa Kia SORENTO

Gotowi na kolejną przejażdżkę?

Oto najnowsza Kia Sorento — duży, komfortowy pojazd klasy SUV zaskakujący wygodą, niezawodnością oraz wszechstronnością. Odznacza się nowoczesną i wyrazistą stylistyką, zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz najwyższą jakością wykonania. Połączenie wszystkich tych zalet sprawia, że jazda staje się naprawdę ekscytująca.

Wyjątkowa trwałość Nadzwyczajna solidność

Kia Sorento budzi respekt masywnym nadwoziem i dużymi wymiarami. Ale wielkość to nie wszystko. Jeżeli przyjrzysz się dokładniej, odkryjesz precyzję wykonania i starannie zaprojektowane detale. Sorento jest niezawodny i dopracowany w każdym szczególe oraz objęty wiodącą w branży 7-letnią gwarancją.

 

Rozświetli każdy dzień

Kia Sorento wyróżnia się opływową, muskularną linią. Z przodu charakter pojazdu podkreśla wyrazisty grill chłodnicy, wkomponowany pomiędzy odważnie zarysowane lampy przednie. Długa maska silnika, nieznacznie opadająca linia dachu oraz masywna część tylna tworzą dynamiczne, proporcjonalne nadwozie. Efektowne diodowe światła stop, starannie wkomponowane w lampy tylne, również nie umkną niczyjej uwadze. Najnowsza Kia Sorento to samochód z charakterem.

 

Komfort i nowoczesność

Harmonijne wnętrze Kia Sorento zachęca do zajęcia miejsca. Tutaj każdy detal został zaprojektowany z myślą o kierowcy. Począwszy od dzielonej, przejrzystej konsoli centralnej, poprzez zaokrągloną osłonę zestawu wskaźników, aż po eleganckie nawiewy powietrza i elementy wykończenia drzwi. Całości dopełniają miękkie w dotyku materiały oraz szlachetne wstawki, wykonane na wzór satynowanego aluminium. Dopracowany kokpit to przecież warunek dobrego samopoczucia podczas jazdy.