Nowa KIA SPORTAGE – Umów się na jazdę próbną

Zapisz się na darmową jazdę próbną.

(Wymagane) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji na jazdę próbną.

Klauzula informacyjna dla formularza kontaktowego na stronie www

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOP MOTORS SP. Z O.O. z siedzibą 16-070 Choroszcz, Porosły-Kolonia 1F.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w TOP MOTORS możliwy jest pod adresem email: iod@top-motors.com.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu / umówienia wizyty w Salonie / odbycia jazdy próbnej wybranym modelem samochodu / marketingu bezpośredniego w oparciu o Pani/Pana zgodę zgodnie z art. 6 I a) RODO oraz, w dopuszczalnym zakresie bez zgody, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora Danych zgodnie z art. 6 I f) RODO; z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 5. Przechowujemy Twoje dane osobowe jedynie tak długo jak jest to niezbędne dla wyżej wymienionych celów. Oznacza to że :
  1. Dla celów realizacji jazdy testowej oraz egzekucji bądź obrony przed roszczeniami cywilno-prawnymi wynikającymi z umownego lub ustawowego obowiązku nałożonego na Państwa -do końca roku po zakończeniu okresu przedawnienia odpowiednich wzajemnych roszczeń;
  2. Dla celów marketingu bezpośredniego do momentu zakończenia naszych relacji biznesowych; oraz w zakresie oraz tak długo jak przechowywanie danych jest wymagane przez prawo.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, a tym samym brakiem możliwości zrealizowania jazdy próbnej.

 

 

kia-for-you

Wyprzedaż rocznika 2018

Zyskujesz 4500PLN

Nowa Kia SPORTAGE

Na spotkanie przygody

Nowa Kia Sportage przewyższa oczekiwania. Przyciąga spojrzenia dynamiczną stylistyką. Odznacza się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Zapewnia jeszcze wyższy poziom wygody i bezpieczeństwa.
Jednym słowem — zachęca, by cieszyć się każdym dniem. Dzięki niej można czerpać z życia to, co najlepsze. Odkrywać nowe atrakcje. Poznawać miejsca bliskie i odległe. Ze spokojem wyruszać w nieznane. Nowa Kia Sportage to samochód dla aktywnych. Dla osób ceniących innowacje i komfor

 

 

Imponuje niezależnie od otoczenia

Nowa Kia Sportage wyróżnia się w każdej sytuacji. Podczas jazdy po mieście, gdy pokonuje zakręty w malowniczym terenie, a nawet zaparkowana przed domem. W czym tkwi sekret? To proste. Stanowi idealne połączenie sportowego charakteru i ponadczasowej elegancji. Jej wyróżniająca się, innowacyjna stylistyka to dzieło naszych europejskich projektantów.

 

Nowa definicja elegancji

Nowa Kia Sportage przyciąga wzrok, intryguje i porusza. Wyróżnia się imponującym, proporcjonalnym nadwoziem o sportowym charakterze. Głębokie przetłoczenia maski silnika i typowy dla wszystkich modeli Kia grill chłodnicy podkreślają dynamicznego ducha pojazdu. Całości dopełniają eleganckie, połączone lampy tylne.

 

Łatwo i przyjemnie do celu

Jak przystało na SUV-a, nowa Kia Sportage to samochód niezwykle wszechstronny i komfortowy. Został zaprojektowany tak, by każda jazda była płynna, łatwa i przyjemna. Inteligentny kluczyk, pokrywa bagażnika sterowana elektrycznie, ładowarka bezprzewodowa oraz siedzenia zapewniające komfort termiczny niezależnie od pory roku. To tylko niektóre z licznych zalet nowej Kia Sportage.