Nowa KIA XCeed- Umów się na jazdę próbną

Zapisz się na darmową jazdę próbną.

(Wymagane) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji na jazdę próbną.

Klauzula informacyjna dla formularza kontaktowego na stronie www

Pokaż treść klauzuli

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOP MOTORS SP. Z O.O. z siedzibą 16-070 Choroszcz, Porosły-Kolonia 1F.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w TOP MOTORS możliwy jest pod adresem email: iod@top-motors.com.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu / umówienia wizyty w Salonie / odbycia jazdy próbnej wybranym modelem samochodu / marketingu bezpośredniego w oparciu o Pani/Pana zgodę zgodnie z art. 6 I a) RODO oraz, w dopuszczalnym zakresie bez zgody, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora Danych zgodnie z art. 6 I f) RODO; z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 5. Przechowujemy Twoje dane osobowe jedynie tak długo jak jest to niezbędne dla wyżej wymienionych celów. Oznacza to że :
  1. Dla celów realizacji jazdy testowej oraz egzekucji bądź obrony przed roszczeniami cywilno-prawnymi wynikającymi z umownego lub ustawowego obowiązku nałożonego na Państwa -do końca roku po zakończeniu okresu przedawnienia odpowiednich wzajemnych roszczeń;
  2. Dla celów marketingu bezpośredniego do momentu zakończenia naszych relacji biznesowych; oraz w zakresie oraz tak długo jak przechowywanie danych jest wymagane przez prawo.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, a tym samym brakiem możliwości zrealizowania jazdy próbnej.

ROZBUDŹ EMOCJE…

Szukasz wyzwań? Pragniesz nowych doznań? Chcesz odkrywać nieznane? Jeżeli tak, zapraszamy za kierownicę nowej Kia XCeed. To wyjątkowy crossover. Aby to dostrzec, wystarczy spojrzeć na elegancką, dopracowaną linię nadwozia. Grill chłodnicy komponuje się doskonale z nowoczesnymi diodowymi lampami do jazdy dziennej w kształcie kostek lodu. Dolny wlot powietrza wraz ze srebrną nakładką zderzaka idealnie podkreśla charakter pojazdu. Nowa Kia XCeed to samochód przepełniony dynamicznym duchem. Dla kierowców, którzy kochają dreszczyk emocji.

Wyostrz zmysły

Bądź sobą. Raduj się odkrywaniem tego co lubisz, ustalaj własne reguły. Masz ku temu sposobność, ponieważ nowa Kia XCeed zapewnia wachlarz nieograniczonych możliwości. Jej nowoczesną sylwetkę podkreślają wydatne nadkola, typowe dla pojazdów klasy SUV, wyraźnie zaakcentowane progi oraz silnie opadająca linia dachu. Całość uzupełniają efektowne 18-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego. Konstruktorzy zadbali również o wyjątkowe walory użytkowe. Wysoki prześwit umożliwia łatwiejsze pokonywanie przeszkód, a wyższa pozycja za kierownicą zapewnia znakomitą widoczność i pełną przyjemność prowadzenia. W sam raz na podążanie ku nowym horyzontom, w mieście i poza nim.

 

Przyciągnij uwagę   Jazda próbna >>

Tam, gdzie inni obawiają się przeszkód, Ty odkryjesz nowe możliwości. Wzbudzisz uznanie i przyciągniesz uwagę. To w dużej mierze efekt dopracowanego nadwozia z opadającą linią w części tylnej, idealnie wkomponowanym zderzakiem i eleganckimi lampami. Szyku dodają dwie końcówki układu wydechowego oraz srebrna nakładka w dolnej części tylnego zderzaka.

 

Poszerz horyzonty…

Lubisz innowacje, a zarazem cenisz dopracowane rozwiązania? W takim razie nowa Kia XCeed została stworzona dla Ciebie. Odznacza się nie tylko zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi i najnowszymi funkcjami multimedialnymi, ale również wyróżnia się komfortem i wysoką jakością wykonania. Natychmiast po zajęciu miejsca za kierownicą dostrzeżesz doskonałe połączenie elegancji i bogactwa wyposażenia. Wystarczy spojrzeć na atrakcyjną deskę rozdzielczą, czytelny, cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala oraz ekran systemu nawigacji o przekątnej 10,25 cala. W tym wnętrzu wszystko jest na swoim miejscu. Wśród nowych technologii prym wiedzie nowatorskie rozwiązanie UVO Connect marki Kia z usługą Kia Live. Przesyła ono w czasie rzeczywistym wiele danych do systemu nawigacji, pozwalając optymalnie zaplanować podróż. Z kolei nowa aplikacja UVO umożliwia dostęp do szeregu danych o pojeździe za pomocą smartfona z systemem Android lub iOS. W ofercie znajduje się też atrakcyjny pakiet kolorystyczny wykończenia wnętrza. Obejmuje żółte wstawki w desce rozdzielczej oraz żółte przeszycia panelu ozdobnego drzwi i tapicerki.

 

Poczuj wolność…

Pełna energii, żądna przygód — nowa Kia XCeed to idealna towarzyszka każdej podróży. Jej nadwozie to przykład doskonałego połączenia elegancji z uniwersalnością. Pokrywa bagażnika z funkcją automatycznego otwierania, oparcie kanapy tylnej dzielone w proporcji 40:20:40, przestronny bagażnik o pojemności 426 litrów i liczne schowki, przydatnie podczas podrózy. Kia XCeed to crossover, który zaskoczy nie tylko Ciebie, ale i wszystkich wokół.

 

Uruchom wyobraźnię. Jazda próbna >>

Zwykle to czego wypatrujemy w oddali jest bardziej ekscytujące niż to, co znajduje bezpośrednio przed nami. Tymczasem nowa Kia XCeed nie tylko obiecuje niezapomniane wrażenia, ale sama w sobie sprawia przyjemność i daje wielei satysfakcji. To crossover, który oferuje modny design dla podążających za najnowszymi trendami, przestronne wnętrze dla ciekawych życia poszukiwaczy przygód i wyjątkowy komfort dla osób ceniących wygodę. Można ruszać w drogę!

 

Połącz się ze światem.

Nowa Kia XCeed umożliwia łatwą łączność ze światem. Aplikacje Android Auto™ oraz Apple CarPlay™ zapewniają nie tylko połączenie, ale i pełną wygodę. Aby dotrzeć do celu, wystarczy ustawić punkt docelowy na 10,25-calowym ekranie dotykowym systemu nawigacji albo wysłać trasę z aplikacji mobilnej UVO. Można również ładować bezprzewodowo telefon, sterować funkcjami za pomocą poleceń głosowych oraz korzystać z łącza Bluetooth® do odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych. Bez względu na to, gdzie się wybierzesz, pozostaniesz w kontakcie.