Porosły-Kolonia 1F, 16-070 Białystok
mapa dojazdu
Najstarszy dealer KIA w Polsce. Posiadamy autoryzację od 1997 roku.
Flaga Polski
jeden numer - wszystkie sprawy
+48 85 664-39-09
Banner oferta promocyjna KIA Top Motors Białystok
Oferta promocyjna na wybrane modelez roku produkcji 2022.
Poznaj szczegóły

Doświadczenie i jakość
jesteśmy po to by pomagać

Kia Top Motors Białystok
26
lat na Polskim rynku
Firma Top Motors Białystok

Działamy na Polskim rynku od roku 1995. Autoryzowanym Dealerem KIA MOTORS jesteśmy od roku 1997. Cechuje nas doświadczenie i jakość oraz zgrany zespół.

Jesteśmy doświadczoną firmą z nowoczesnym podejściem.

Poznaj naszą firmę "od środka"

Dysponujemy salonem sprzedaży samochodów, serwisem aut osobowych i ciężarowych, serwisem blacharsko-lakierniczym oraz Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów.

W przestronnym, klimatyzowanym salonie mają Państwo możliwość poznania interesującej, szerokiej i regularnie wzbogacanej oferty samochodów KIA.

Chcąc zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość obsługi, pod gościnnym dachem TOP MOTORS oferujemy załatwienie wszelkich spraw związanych z zakupem samochodu - z jego ubezpieczeniem i finansowaniem (zarówno poprzez kredyt, leasing czy wynajem) oraz z obsługą posprzedażną.

Posiadamy również Dział Sprzedaży Samochodów Używanych, w którym proponujemy zakup oraz możliwość pozostawienia w rozliczeniu obecnie używanego samochodu.

Top Motors Białystok w obiektywie

Doświadczenie i jakość

Działamy nieprzerwanie od 1995 roku. Od 1997 roku jesteśmy największym Autoryzowanym Dealerem Kia Motors w Polsce północno-wschodniej. Od wielu lat spełniamy najwyższe standardy obsługi klienta, co sytuuje nas w ścisłej europejskiej czołówce. 

Nie stoimy w miejscu wciąż się rozwijamy, reagujemy na zmieniającą się wokół nas rzeczywistość. Stawiamy na kompleksowość, specjalistyczną wiedzę i bogate doświadczenie. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych samochodów i najbardziej profesjonalnej szeroko rozumianej obsługi motoryzacyjnej.

Jesteśmy po to by pomagać

Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie ich styczności z samochodami Kia. Dzięki profesjonalnej kadrze, bogatej ofercie, jesteśmy w stanie zapewnić klientowi wsparcie w każdej sytuacji związanej z zakupem, utrzymaniem bądź naprawą auta. 

Nasi handlowcy sprawnie przeprowadzają klienta przez cały proces wyboru i zakupu samochodu. Specjaliści od finansowania proponują najkorzystniejsze produkty finansowe, doradzają najlepsze ubezpieczenie, a także pomagają  w sfinalizowaniu takich usług, jak leasing czy wynajem długoterminowy. 

Dysponujemy również fachowym serwisem. Nasi serwisanci dokonują napraw gwarancyjnych i blacharsko-lakierniczych, a także przeglądów rejestracyjnych i mechanicznych. Naszym klientom oferujemy również usługę odkupienia samochodu i wzięcia go w rozliczeniu.

Zgrany zespół

W ciągu ostatnich dwóch dekad udało nam się zbudować zespół złożony z zaangażowanych w pracę ludzi. Większość z nas pracuje w TOP MOTORS od dłuższego czasu, niektórzy nawet od samego początku. To daje nam ogromną siłę i przewagę na rynku, który słynie z wysokiej rotacji pracowników. 

Trzymamy się razem i dzięki temu skupiamy się na tym, co najważniejsze: na zdobywaniu doświadczenia i profesjonalnej obsłudze naszych klientów. Ci lubią do nas powracać i polecać nas innym. Wiedzą, że mogą nam zaufać i nawiązać z nami dłuższą relację.

Poznaj nas jeszcze lepiej.
Zapraszamy do kontaktu. Chętnie napijemy się wspólnie kawy i opowiemy o naszym biznesie oraz możliwościach współpracy.

Pracujemy:

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 15.00
Masz pytania:
Pamiętaj! Dla Twojej wygody uruchomiliśmy jeden numer telefonu do załatwienia wszystkich spraw.
Wolisz do nas napisać?
Przejdź do formularza
Autoryzowany Dealer KIA

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00

Sobota: 8.00 - 15.00

Serwis Samochodów Ciężarowych
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 15.00
Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: nieczynne
Stacja Kontroli Pojazdów
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 15.00
logo Kia Top Motors BIałystok

16-070 Choroszcz k. Białegostoku
Porosły-Kol. 1F

© 2023 Autoryzowany Dealer KIA Top Motors Białystok
smartphoneplus-circle