ul. Gen. Kleeberga 51 16-070 Białystok
mapa dojazdu
Najstarszy dealer KIA w Polsce. Posiadamy autoryzację od 1997 roku.
Flaga Polski
jeden numer - wszystkie sprawy
+48 85 664-39-09

Nowa Kia Sportage 2022

Wiele odmian inspiracji.
Wydajny hybrydowy układ napędowy.

Zapisz sie na jazdę próbną nową Kia SPORTAGE w Białymstoku.

Nowoczesny SUV
Przestronne i uniwersalne wnętrze
Nowa jakość hybrydy

Zapisz się na jazdę próbną.
Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych dla formularza kontaktowego na stronie www

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOP MOTORS SP. Z O.O. z siedzibą 16-070 Choroszcz, Porosły-Kolonia 1F.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w TOP MOTORS możliwy jest pod adresem email: iod@top-motors.com.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu / umówienia wizyty w Salonie / odbycia jazdy próbnej wybranym modelem samochodu / marketingu bezpośredniego w oparciu o Pani/Pana zgodę zgodnie z art. 6 I a) RODO oraz, w dopuszczalnym zakresie bez zgody, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora Danych zgodnie z art. 6 I f) RODO; z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 5. Przechowujemy Twoje dane osobowe jedynie tak długo jak jest to niezbędne dla wyżej wymienionych celów. Oznacza to że :
  1. Dla celów realizacji jazdy testowej oraz egzekucji bądź obrony przed roszczeniami cywilno-prawnymi wynikającymi z umownego lub ustawowego obowiązku nałożonego na Państwa -do końca roku po zakończeniu okresu przedawnienia odpowiednich wzajemnych roszczeń;
  2. Dla celów marketingu bezpośredniego do momentu zakończenia naszych relacji biznesowych; oraz w zakresie oraz tak długo jak przechowywanie danych jest wymagane przez prawo.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, a tym samym brakiem możliwości zrealizowania jazdy próbnej.

Sportage wyróżnia się niskim poziomem emisji i mnogością wariantów. Dostępna z czterema rodzajami napędu: Mild Hybrid, klasyczną hybrydą (HEV) i hybrydowym typu Plug-in (PHEV). Każdy oferowany jest również w wersji GT-Line

Technologie zwiększające komfort
zobacz opis
Liczne zaawansowane funkcje zapewniają stały dostęp w czasie rzeczywistym
Aplikacja Kia Connect
zobacz opis
zapewnia dostęp do informacji i umożliwia zdalne sterowanie Kia Sportage za pomocą smartfona. Umożliwia wcześniejsze zaplanowanie trasy, znalezienie pojazdu na zatłoczonym parkingu, otrzymywanie powiadomień alarmowych, czy zdalne ustawienie temperatury w pojeździe* itp.
Zintegrowane ekrany
zobacz opis
Wyświetlacz zegarów cyfrowych 12,3” prezentuje wszystkie najważniejsze dane przed kierowcą. Obok niego znajduje się ekran LCD 12,3” wysokiej rozdzielczości, który umożliwia sterowanie układem nawigacji, systemem multimedialnym oraz zapewnia dostęp do rozmaitych menu. Sąsiadujące ze sobą ekrany oznaczają maksymalną wygodę kierowcy.
Komfort kierowcy
zobacz opis
Komfortowy kokpit ułatwia sterowanie rozmaitymi funkcjami. Dotykowy panel sterowania umożliwia wygodne przełączanie się między obsługą układu klimatyzacji i systemu nawigacji.
System nagłośnienia HARMAN/KARDON
zobacz opis
System nagłośnienia Harman Kardon Premium wypełnia wnętrze dźwiękiem najwyższej jakości. W jego skład wchodzi 8 głośników wysokiej mocy, zewnętrzny wzmacniacz oraz technologia wirtualnego dźwięku (ASD).
Ładowanie urządzeń przenośnych
zobacz opis
Ładowarka 6 o mocy 15 W umożliwia szybkie, bezprzewodowe naładowanie smartfona. Pomyślano również o pasażerach siedzących z tyłu, umieszczając porty USB z tyłu oparć foteli przednich.
System autonomicznego hamowania na skrzyżowaniach
zobacz opis
Aby uniknąć potencjalnej kolizji, Kia Sportage analizuje dane z kamery i radaru, które wykrywają pojazdy jadące z przodu, rowerzystów oraz pieszych przechodzących przez jezdnię. Następnie w zależności od poziomu ryzyka kolizji układ ostrzega kierowcę lub samodzielnie hamuje. W przypadku zamiaru skrętu w lewo funkcja wspomagania skrętu na skrzyżowaniach wykrywa pojazdy nadjeżdżające z przeciwka.
Inteligentny tempomat oparty na nawigacji
zobacz opis
Układ NSCC utrzymuje zaprogramowaną przez kierowcę prędkość, a także odpowiednio przyspiesza lub zwalnia. W ten sposób zapewnia bezpieczną odległość do pojazdu poprzedzającego. Ponadto na podstawie danych z systemu nawigacji automatycznie zwalnia pojazd przed zakrętem.
Asystent jazdy po autostradzie
zobacz opis
Podczas jazdy drogą szybkiego ruchu układ automatycznie utrzymuje prędkość zadaną przez kierowcę lub dostosowuje ją do wykrytych ograniczeń prędkości. Ponadto steruje pracą układu kierowniczego, przyspieszaniem i zwalnianiem oraz utrzymuje pojazd pośrodku pasa ruchu i w bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego.
Monitorowanie martwego pola | Korekta toru jazdy (BCA)
zobacz opis
W przypadku wykrycia pojazdów niewidocznych dla kierowcy w lusterkach zewnętrznych system ostrzega dźwiękowo i wizualnie. W razie potrzeby aktywnie ingeruje w kierowanie pojazdem, pomagając uniknąć kolizji. System monitorowania ruchu pojazdów podczas cofania z funkcją automatycznego zatrzymania podobnie wspomaga kierowcę podczas cofania, wykrywając pojazdy nadjeżdżające z lewej lub prawej strony.
Zdalne parkowanie
zobacz opis
Układ umożliwia zdalne zaparkowanie Kia Sportage lub wyjazd z miejsca parkingowego. W tym celu należy stać obok pojazdu i za pomocą inteligentnego kluczyka sterować manewrami do przodu i do tyłu. Równocześnie układ wspomagający unikanie kolizji podczas parkowania wykrywa przeszkody za pojazdem podczas cofania i ostrzega kierowcę lub samodzielnie hamuje.
System kamer 360°
zobacz opis
Cztery szerokokątne kamery, umieszczone z tyłu, z przodu oraz po bokach pojazdu, pokazują trójwymiarowy widok całej przestrzeni wokół Kia Sportage. Obraz wyświetla się podczas parkowania i jazdy z prędkością poniżej 10 km/h.

Zaawansowane rozwiązania

Nowa Kia Sportage to dziesiątki innowacyjnych usprawnień
wspierających komfort, osiągi oraz bezpieczeństwo.
Daj się zainspirować Każda wersja nowej Kia Sportage
inspiruje i zachęca do jazdy. Jej wnętrze zaprojektowano z myślą o kierowcy.

Porównaj różne warianty i znajdź odpowiedni dla siebie.

Jesteś zainteresowany/a Kia Sportage?

Zapisz się na jazdę próbną

Odkryj Kia Sportage - nadwozie

Imponująca
Atrakcyjna i prowokująca
Charakterystyczna
Niepowtarzalna
Dynamiczna
Dopracowana

Odkryj Kia Sportage - wnętrze

Z myślą o kierowcy
Wyjątkowa przestronność
Inspirujące detale
Innowacyjna ergonomia
Wygodne siedzenia najwyższej jakości

Kia Sportage M  (od 105 900 zł)

Nowa Kia Sportage wyróżnia się oryginalną, atrakcyjną stylistyką. Dostępna jest zarówno ze skrzynią manualną jak i automatyczną oraz kamerą cofania i asystentami wspierającymi Cię podczas codziennych podróży.

Kia Sportage L  (od 120 900 zł)

Kia Sportage Business Line posiada szereg zalet. Jedną z nich jest silnik spalinowy 1.6 T-GDi, który został sparowany z silnikiem elektrycznym o mocy 66,9 kW oraz zestawem litowo-jonowo polimerowych akumulatorów wysokiego napięcia o pojemności 13,8 kWh.

Kia Sportage Business Line  (od 137 900 zł)

Kia Sportage Business Line posiada szereg zalet. Jedną z nich jest silnik spalinowy 1.6 T-GDi, który został sparowany z silnikiem elektrycznym o mocy 66,9 kW oraz zestawem litowo-jonowo polimerowych akumulatorów wysokiego napięcia o pojemności 13,8 kWh.

Kia Sportage GT-Line  (od 161 900 zł)

Nowa Kia Sportage GT-Line wyróżnia się oryginalną, atrakcyjną stylistyką nadwozia z dodatkowymi emblematami GT-Line. Oferowana w wielu wersjach napędowych o mocy od 136KM do 265KM połączonych z nowoczesną przekładnią automatyczną.

Jesteś zainteresowany/a Kia Sportage

Zapisz się na jazdę próbną

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7-letnia gwarancja
Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją przez okres 7 lat.(9) W przypadku pojazdów elektrycznych gwarancja obejmuje także baterię. Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej. W przypadku sprzedaży pojazdu, gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela.
7 lat aktualizacji mapy
Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy.(10) Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych danych.
Autoryzowany Dealer KIA

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00

Sobota: 8.00 - 15.00

Serwis Samochodów Ciężarowych
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 15.00
Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: nieczynne
Stacja Kontroli Pojazdów
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 15.00
logo Kia Top Motors BIałystok

16-070 Choroszcz k. Białegostoku
Porosły-Kol. 1F

© 2023 Autoryzowany Dealer KIA Top Motors Białystok
plus-circle