ul. Gen. Kleeberga 51 16-070 Białystok
mapa dojazdu
Najstarszy dealer KIA w Polsce. Posiadamy autoryzację od 1997 roku.
Flaga Polski
jeden numer - wszystkie sprawy
+48 85 664-39-09

Nowe samochody elektryczne
KIA e-Soul oraz KIA e-Niro

pakiet korzyści oraz atrakcyjne finansowanie.
Dopłata z programu rządowego.

Zapisz sie na jazdę próbną KIA e-Soul i e-Niro w Białymstoku.

Zamień swój samochód spalinowy na nowy samochód elektryczny

Zapisz się na jazdę próbną.
Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych dla formularza kontaktowego na stronie www

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOP MOTORS SP. Z O.O. z siedzibą 16-070 Choroszcz, Porosły-Kolonia 1F.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w TOP MOTORS możliwy jest pod adresem email: iod@top-motors.com.pl
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu / umówienia wizyty w Salonie / odbycia jazdy próbnej wybranym modelem samochodu / marketingu bezpośredniego w oparciu o Pani/Pana zgodę zgodnie z art. 6 I a) RODO oraz, w dopuszczalnym zakresie bez zgody, w oparciu o prawnie uzasadniony interes Administratora Danych zgodnie z art. 6 I f) RODO; z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt.
 5. Przechowujemy Twoje dane osobowe jedynie tak długo jak jest to niezbędne dla wyżej wymienionych celów. Oznacza to że :
  1. Dla celów realizacji jazdy testowej oraz egzekucji bądź obrony przed roszczeniami cywilno-prawnymi wynikającymi z umownego lub ustawowego obowiązku nałożonego na Państwa -do końca roku po zakończeniu okresu przedawnienia odpowiednich wzajemnych roszczeń;
  2. Dla celów marketingu bezpośredniego do momentu zakończenia naszych relacji biznesowych; oraz w zakresie oraz tak długo jak przechowywanie danych jest wymagane przez prawo.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, a tym samym brakiem możliwości zrealizowania jazdy próbnej.

Zamień swój samochód spalinowy na nowy samochód elektryczny, kupując model Kia i zyskaj:
- pakiet korzyści Kia o wartości nawet 22 000 zł* oraz atrakcyjne finansowanie
- dopłatę z programu rządowego w wysokości nawet 27 000 zł.

Premia za odkup auta spalinowego
zobacz opis
Premia za „odkup samochodu spalinowego (używanego)” przez Dealera KIA przekazana w formie dodatkowego rabatu do zakupu nowego samochodu elektrycznego objętego promocją.

7700 zł
Pakiet Kia Charge Home taniej o 50%
zobacz opis
Gdy równolegle do zakupu samochodu EV objętego promocją, zdecydują się Państwo na zakup Pakietu Kia Charge Home (WallBox), otrzymają Państwo dodatkowy rabat wynoszący równowartość połowy ceny modelu bazowego tego urządzenia.

1775 zł
Kia Eco Drivers
zobacz opis
Posiadasz instalację fotowoltaiczną? Dołącz do programu Kia Eco Drivers! Tanio ładujesz. Tanio podróżujesz. Kia Elektryczna lub Hybrydowa Plug-in z dodatkowym rabatem czeka na Ciebie.

12935 zł
Finansowanie
zobacz opis
Atrakcyjne produkty finansowe, które łączą się z pozostałymi elementami oferty.

Kredyt 50/50 RRSO 0%
Kredyt od 2.69% RRSO 8,29%
Kredyt od 2.19% z LIFE RRSO 8,29%

Kia for You – wynajem długoterminowy
*Oferta dotyczy wyłącznie modeli e-Niro i e-Soul z rocznika modelowego 2021. Kwota uwzględnia maksymalne korzyści wynikające z promocji „Odkup samochodu spalinowego” | „Pakiet Kia Charge Home 50% taniej" | programu Eco Drivers. Dane przyjęte do kalkulacji: model e-Niro 64kWh w wersji L z pakietem TEC i lakierem metalicznym z rocznika modelowego MY21. Cena bez dofinansowania i dodatkowych korzyści 184 790 zł.

Rządowy program "Mój elektryk"

W związku z ogłoszeniem nowego rządowego programu dopłat do zakupu samochodów elektrycznych "Mój elektryk" zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli elektrycznych Kia. W ramach programu mają Państwo możliwość uzyskania bezzwrotnej dotacji do 27 000 zł na zakup nowych pojazdów zeroemisyjnych, których cena nie przekracza 225 000 zł, przy czym – warto to podkreślić – limit cenowy nie dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
Wspieramy
elektromobilność
„Mój elektryk” to nowa odsłona programu dopłat do zakupu lub leasingu pojazdów typu BEV.
szczegóły programu
Wysokość dopłaty dla klientów indywidualnych i firm.
Wysokośc dopłaty dla klientów indywidualnych posiadających Kartę Dużej Rodziny i firm, jeśli zadeklarują roczny przebieg powyżej 15 tys. km

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Zapisz się na jazdę próbną

Odkryj KIA e-Niro - elektryczny crossower

Elektryzujący crossover
Nowoczesne wnętrze
Wrzechstronność
Stylowe wnętrze

Odkryj KIA e-Soul - Miejski Samochód Roku

Elektryczna elegancja
Spersonalizowane wnętrze
Jasność na zawołanie
Niepowtarzalny wygląd

e-Soul od 133 156 zł* + Kredyt 50/50 RRSO 0%

Zasięg do 452 km | Bateria 64 kWh | Moc 204 KM
Gwarancja na 7 lat lub 150 000 km(1)
*Cena uwzględnia korzyści wynikające z promocji „Odkup samochodu spalinowego” | Programu Eco Drivers oraz dofinansowanie w ramach programu rządowego "Mój Elektryk" w kwocie 27 000 zł.Dane przyjęte do kalkulacji: model e-Soul 64kWh w wersji L+ z rocznika modelowego MY21 z pakietem TEC oraz CP1 i dwukolorowym nadwoziem. Cena bez dofinansowania i dodatkowych korzyści 180 490 zł.

e-Niro od 137 155 zł* + Kredyt 50/50 RRSO 0%

Zasięg do 455 km | Bateria 64 kWh | Moc 204 KMGwarancja na 7 lat lub 150 000 km(1)
*Cena uwzględnia korzyści wynikające z promocji „Odkup samochodu spalinowego” | Programu Eco Drivers oraz dofinansowanie w ramach programu rządowego "Mój Elektryk" w kwocie 27 000 zł.

Dane przyjęte do kalkulacji: model e-Niro 64kWh w wersji L z rocznika modelowego MY21 z pakietem TEC i lakierem metalicznym. Cena bez dofinansowania i dodatkowych korzyści 184 790 zł.

Jesteś zainteresowany/a nasza ofertą

Zapisz się na jazdę próbną

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

7-letnia gwarancja
Wszystkie nowe samochody marki Kia objęte są gwarancją przez okres 7 lat.(9) W przypadku pojazdów elektrycznych gwarancja obejmuje także baterię. Szczegółowe warunki znajdują się w książce gwarancyjnej. W przypadku sprzedaży pojazdu, gwarancja przechodzi na kolejnego właściciela.
7 lat aktualizacji mapy
Każdy nowy samochód marki Kia, fabrycznie wyposażony w system nawigacji, otrzymuje 6 rocznych darmowych aktualizacji mapy.(10) Dzięki naszej ofercie Twój system nawigacji będzie zawsze korzystać z najnowszych danych.
Autoryzowany Dealer KIA

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00

Sobota: 8.00 - 15.00

Serwis Samochodów Ciężarowych
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 15.00
Serwis Blacharsko-Lakierniczy
Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 16.00
Sobota: nieczynne
Stacja Kontroli Pojazdów
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 15.00
logo Kia Top Motors BIałystok

16-070 Choroszcz k. Białegostoku
Porosły-Kol. 1F

© 2023 Autoryzowany Dealer KIA Top Motors Białystok
plus-circle